0

سبد خرید

سوالات متدوال

سفارش از باکسار

تیم خدمات مشتریان ما همیشه در کنار شماست تا برای حل هر مشکلی به سرعت به شما کمک کند. برای ارتباط با بخش خدمات مشتریان می‌توانید از طریق تماس با باکسار برای ما پیام ارسال کنید و یا با شماره تلفن: 88627308 تماس بگیرید ، همینطور می‌توانید ایمیلی به آدرس: [email protected] بفرستید و منتظر تماس همکاران ما باشید.
برای آموزش نحوه‌ی عضویت و خرید از باکسار می‌توانید به صفحه زیر مراجعه کنید:
راهنمای خرید از باکسار
باکسار موفق به کسب نماد اعتماد الکترونیکی شده است. این نشان از طرف وزارت صنعت، معدن و تجارت به فروشگاه‌های آنلاینی اعطا می‌شود که بررسی و نحوه‌ی عملکره آن‌ها تایید شده باشد؛ باکسار به صورت مداوم تحت نظارت این سازمان قرار دارد.
وبسایت نماد اعتماد الکترونیکی کسب و کارهای اینترنتی
بعلاوه باکسار از معدود فروشگاه‌های آنلاین ایرانی است که از پروتکل امن (SSL) جهت انتقال اطلاعات استفاده می‌کند.
همچنین شما می‌توانید تا 30 روز پس از ثبت سفارش کالای خریداری‌شده را به باکسار بازگردانید.
شرایط بازگشت محصول
بله. برای مشاهده محصولات و استفاده از تمامی بخش‌های فروشگاه نیازی به عضویت در سایت نیست. ولی برای نهایی کردن خرید باید عضو باکسار باشید.
شما در هر ساعتی از شبانه‌روز و هر روزی از هفته می‌توانید از باکسار بازدید کنید و سفارش خود را ثبت کنید‌، سفارشاتی که در ساعات غیرکاری و یا روزهای تعطیل ثبت می‌شوند در اولین ساعات روز کاری پس از آن پردازش خواهند شد.
ساعات کاری باکسار:
  • شنبه تا 4شنبه: 9 تا 18
  • 5شنبه: 9تا 14
سفارشاتی که در روزهای جمعه یا تعطیلات رسمی ثبت شوند در اولین روز کاری پس از آن پردازش خواهند شد.
پس از ثبت سفارش، در هر مرحله از طریق ایمیل و پیامک شما را در جریان وضعیت سفارشتان قرار خواهیم داد. همینطور همکاران ما در بخش خدمات مشتریان همیشه می‌توانند در این زمینه به شما کمک کنند .
همینطور با استفاده از کد سفارش خود می‌توانید از طریق صفحه‌ی کاربری، بخش سفارش‌ها، وضعیت سفارش مورد نظر خود را مشاهد کنید.

پرداخت مبلغ خرید

در حال حاضر روش‌های پرداخت باکسارعبارتند از:
پرداخت آنلاین بوسیله کلیه کارت های عضو شبکه شتاب از طریق درگاه بانک ملت
پرداخت کارت به کارت
کارت بانک ملت به نام شرکت راهکارسازان فردای مجازی ماز
شماره کارت: 5957 2841 3379 6104
پرداخت حضوری (مخصوص مشتریان ساکن شهر تهران)
بله؛ پرداخت اینترنتی از طریق درگاه‌های بانکی انجام می‌شود که دارای اعتبار و امنیت بالایی است. هم چنین توصیه می‌شود برای امنیت بیشتر در هنگام پرداخت اینترنتی لینک زیر را مشاهده کنید:
امنیت در خریدهای اینترنتی
گاهی ممکن است این اتفاق در زمان عملیات پرداخت، به دلیل قطع شدن شبکه بانکی یا دلایل مشابه رخ دهد. جای هیچ نگرانی نیست؛ مبلغ کاسته شده در حساب‌های بین‌بانکی است و حداکثر طی 72 ساعت به حساب شما باز خواهد گشت.
در صورت عدم بازگشت مبلغ به حسابتان با تیم خدمات مشتریان باکسارتماس بگیرید:
تماس با باکسار

ارسال و تحویل کالا

سفارش‌ها بر اساس شهر، آدرس و انتخاب خود شما؛ به روش‌های گوناگونی برای شما ارسال می‌شوند. در حال حاضر باکسار با شرکت پست جمهوری اسلامی و شرکت TNT برای سفارشات شهرستان‌ها و تهران همکاری دارد، همچنین پیک باکسار برای شهروندان مقیم تهران در دسترس شما است. برای اطلاع کامل از روش‌های مختلف ارسال کالا می‌توانید به صفحه‌ی زیر مراجعه کنید:
شرایط ارسال کالا
ارسال کالا بر اساس شهر، آدرس و انتخاب نوع سرویس پستی هزینه‌های متفاوتی دارد که در پروسه‌ی خرید به شما اطلاع داده می‌شود. برای اطلاع کامل از روش‌های مختلف ارسال کالا و نیز هزینه‌های ارسال می‌توانید به صفحه‌ی زیر مراجعه کنید:
شرایط ارسال کالا
همکاران ما در تیم خدمات مشتریان قبل از ارسال سفارش با شما تماس می‌گیرند، برای سفارش‌های محدوده‌ی تهران روز و محدوده‌ی ساعت ارسال محصول با شما هماهنگ خواهد شد.
برای سفارشات شهرستان‌ها نیز ما همه‌ی تلاشمان را می‌کنیم که سفارش شما در روز مقرر به دستتان برسد، با این وجود متاسفانه تخمین دقیق ساعت تحویل امکان پذیر نیست.
باکسار سفارشات بالای 100،000 تومان را برای مشتریان محترم تهرانی به رایگان ارسال می‌کند.

بازگشت کالا

به هر دلیلی که کالای خریداری شده از ما را نپسندیدید یا سایز پای شما نبود، می‌توانید تا 30 روز پس از تاریخ خرید، کالا را به ما بازگردانید. مبلغ خرید پس از تایید سلامت کالای بازگشتی به شما برگردانده خواهد شد. برای اطلاع از ضوابط بازگشت کالا لینک زیر را مشاهد کنید:
شرایط بازگشت کالا
همچنین برای بازگشت کالای خریداری شده می توانید به صفحه‌ی زیر مراجعه کنید و با استفاده از فرم مربوط درخواست بازگشت را ثبت کنید:
درخواست بازگشت کالا
امکان بازگشت تمامی سفارش‌ها حداکثر تا 30 روز پس از تاریخ خرید وجود دارد. مبلغ خرید پس از تایید کالای بازگشتی به شما برگردانده خواهد شد. برای اطلاع از ضوابط بازگشت کالا لینک زیر را مشاهد کنید:
شرایط بازگشت کالا
همچنین برای بازگشت کالای خریداری شده می‌توانید به صفحه‌ی زیر مراجعه کنید و با استفاده از فرم مربوط درخواست بازگشت را ثبت کنید: درخواست بازگشت کالا
توجه داشته باشید تنها تا 7 روز پس از تاریخ ثبت سفارش خود می توانید برای اعلام مغایرت یا اعلام اسیب دیدگی کالا اقدام کنید. پس از تایید مغایرت و یا آسیب دیدگی کالا مبلغ خرید به شما برگردانده خواهد شد. بدین منظور از طریق لینک زیر درخواست خود را ثبت کنید.
درخواست بازگشت کالا
همچنین برای اطلاعات بیشتر درباره‌ی ضوابط و نحوه‌ی بازگشت کالا به لینک زیر مراجعه کنید:
شرایط بازگشت کالا
پس از بررسی و تایید کالای بازگشتی هزینه حمل همراه مبلغ خرید به مشتری برگردانده خواهد شد. همچنین برای اطلاعات بیشتر درباره ضوابط و نحوه‌ی بازگشت کالا به لینک زیر مراجعه کنید:
شرایط بازگشت کالا